Lustry Maxlight

Lustr MAXlight Loara

Také klasické lustry podléhají moderním trendům a vypadají trochu "lehčí" a méně pompézní než v starých časech. Takto vypadá i novinka v osvětlení na rok 2015. Kovové chromované prvky a luxusní sklo K/9  zajistí že, lustr MAXlight LOARA vnese osobité kouzlo do interiérů zařízených v téměř každém stylu.

Celý článek

Lustry do obýváku Maxlight Amsterdam a Capri

Novinky od výrobce Maxlight pokračují sérií lustrů Capri a Amsterdam. K těmto závěsným svítidlům jsou ve stejných kolekcích i stropní verze. Maxlight AMSTERDAM je kombinací chromovaného kovu, textílního stínidla a skla. Osvětlení Maxlight CAPRI  tvoří tělo ze skleněných ramen a netradiční textilní stínidlo v černé barvě. Lustry Maxlight jsou vhodné do klasických i moderních interiérů.

lustr Maxlight Capri

Lustr Maxlight Amsterdam

 

Celý článek

Lustr do obýváku Maxlight Lisbona

Velice oblíbená jsou v poslední době svítidla a lustry s textilními stínidly. Jedním takovým je moderní svítidlo s nádechem klasiky Maxlight Lisbona. Osmiramenný lustr, šestiramený lustr a nástěnné svítidlo v stejném designu - to je nová kolekce Maxlight Lisbona.Kombinace chromu, skla a bílé textílie.

Lustr Maxlight Lisbona

Nástěnné svítidlo Maxlight Lisbona

Celý článek

Lustry do obýváku Maxlight SOFII

lustr Maxlight Sofii

Kolekce moderních svítidel Maxlight SOFII se vyznačuje strohostí a použitým masivním sklem. Ne každý zákazník hledá lustr klasických tvarů a právě proto jsou zde řady jako je King, Emma, Sofii značky Maxlight. Sofii se vyrábí ve dvou závěsných verzích.

Celý článek

Lustry do obýváku Maxlight Dafne

Výrobce osvětlení Maxlight má ve své nabídce dva typy skleněných lustrů s názvem DAFNE. Lustry s nádechem klasiky vhodné do stylových interiérů bytů, restaurací a hotelů. Tříramenný lustr Maxlight Dafne 9004-3 a šestiramenný lustr Maxlight Dafne9004-6 jistě potěší milovníky neotřelé klasiky.

Lustr Maxlight DafneLustr Maxlight Dafne 6

 

 

Celý článek

Moderní lustr do obýváku Maxlight King

Firma Maxlight nabízí opravdu jedny z nejmodernějších závěsných svítidel spadajících do sekce designové lustry. Vyrábí se také v menším provedení a jako jednožárovkové nebo dvojžárovkové nástěnné svítidlo.

První místo v pomyslném žebříčku má zřejmě lustr Maxlight KING s masivními skleněnými tyčemi.

Luxusní lustr Maxlight King

Lustr do obývacího pokojeDetail lustru Maxlight King

Celý článek